מקימי האתר:מנהל IOS TALKS:

ד"ר אייל אלוני

מנהל מדור רפואה ומשפט:

ד"ר צביקה סגל
איגוד רופאי העיניים בישראל
יו"ר:

גזבר:

מזכ"ל האיגוד:
פרופ' אלעד מוסייב

עורך אתר האיגוד:

ע. עורך האתר:
ד"ר אסף גרשוני

מנהלת אדמיניסטרטיבית:
אילנית פיין

פורום חוג רפרקציה
ברוכים הבאים לפורום. המידע המופיע בפורום הוא להשכלה בלבד ואינו בא להחליף ביקור אצל רופא, ייעוץ רפואי או משפטי.
ההסתמכות על המידע בפורום היא באחריותו הבלעדית של הגולש/ת. כל מידע שישלח אינו חסוי ואין איגוד רופאי העיניים אחראי לתוכן המתפרסם בפורום זה ולכל נזק שעלול להיגרם.
כל הזכויות על המידע בפורום שייכות לאיגוד רופאי העיניים בישראל.
על הפורום +

פרופ' סולומון הוא רופא עיניים המומחה לקרנית ולניתוחי הסרת משקפיים בלייזר.  מכהן כמנהל שירות הקרנית במחלקת העיניים במרכז הרפואי האוניברסיטאי הדסה עין כרם בירושלים. כיהן בעבר בשורה של תפקידים בכירים: יו"ר החוג לאופטומטריה במכללת הדסה ירושלים; ראש החוג לרפואת עיניים בפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים; יו”ר חוג הקרנית במסגרת איגוד רופאי העיניים בישראל; ויו”ר האגודה הישראלית לחקר העין והראייה – Israeli Society for Vision and Eye Research.  

 טלפון למרפאה הפרטית (הדסה אופטימל): 3811* או 1800-200-222.

קישור לאתר אישי: www.carnit.co.il

 

 

הוסף/י הודעה לפורום +
ניתן להעלות קבצי png ו- jpg בלבד
הודעות בפורום
איל

שנה לאחר ניתוח לאסיק והראיה עדיין לא ממוקדת, לא ברורה לגמרי ומלאת הפרעות כגון סינוורים וראיה כפולה במעט לאורך כל שעות היממה.
טיפות עיניים כפי שהומלץ לי על ידי המכון, אינן עוזרות. אני דואג מכיוון שזה פגע לי באיכות הראייה (רואה למרחק טוב מאוד, אך, איכות הראייה - הניגודיות בין צבעים כהים לבהירים ירדה ובנוסף בעיקר בעת חשיכה ישנן הפרעות של סינוורים ומריחה של אור סביב אותו אוביקט כמו למשל סביב מכונית עם אור דלוק או כתוביות בטלוייזיה\מסך המחשב, וכן גם מקורות אור לא ממוקדים הנראים כפולים בהופעתם - כתוביות כפולות\שלטים ורמזורים ממרחק נראים כפולים ומרוחים).
העיניים מתאמצות נורא גם.

הבנתי ממקורות שונים שישנם מקרים בהם לא מטפלים בכל קוטר האישון בניתוח ולכן קרני האור נכנסים דרך האיזור המטופל בצורה חדה וטובה ובאיזורים שמסביב לאיזור המטופל, בהם הלייזר לא טיפל, נכנסות קרניים בצורה לא ממוקדת וגורמת לתופעות קשות כפי שתיארתי.

לא יודע מה לעשות ולמי לפנות. מרגיש שקיבלתי החלטה שגויה וכן לא הוצג בפני המידע על גודל האישון בבדיקת הראייה - ייתכן שלא הייתי נכנס לניתוח מרצוני במידה והייתי מודע לבעיה זו (לא צוין בפניי מה גודל האישון שלי לעומת מה שמומלץ).
אשמח לעזרה

   
ניתן להעלות קבצי png ו- jpg בלבד
0 תגובות
הוספת תגובה +


אלנה

בעלי מאחר אירוע מוחי הרגיש סנוור חזק בעיניים ואחרי בדיקות אמרו שיש פגיע בעצב עיניים האם יש איזה ניתוח לזה? שמתי שיש איזה טיפול על-ידי זרימה חשמלית בבלינסון יכול להיות? או אין שום דבר שאפשר לעשות? תודה רבה על התשובה

   
ניתן להעלות קבצי png ו- jpg בלבד
0 תגובות
הוספת תגובה +


אבי ברד

שלום רב,
אבקש לדעת כמה פעמים בחיים אפשר לעשות ליישר להורדת משקפיים?

שלום רב,ככלל ניתן לבצע ניתוח תיקון אחד בכל עין לאחר הניתוח הראשון (כלומר - סה"כ 2 ניתוחים לכל עין).בברכה, פרופ' אבי סלומון


פרופ. אברהם סלומון 26.02.2019 22:28
   
ניתן להעלות קבצי png ו- jpg בלבד
1 תגובות
הוספת תגובה +


יורי

שלום, לי יש מיופיה של 11- ואסטיגמטיזמוס של 3.5- בעין אחת ובשנייה מספר 9- ואסטיגמטזמוס 2.75 לפי מה שרשום מהחנות אופטיקה. אני בן 34. אפשר לעשות ניתוח טוב עם לייזר? תודה!

שלום יורי,כדי לדעת אם אתה מתאים צריך לדעת אם המספרים במשקפיים יציבים לפחות בשנה האחרונה, צריך למדוד את עובי הקרנית בכל עין, לבצע מיפוי קרנית, ולבדוק את העיניים. כל אלו נעשים במהלך בדיקת ההתאמה המתבצע בכל מכון להסרת משקפיים בלייזר.בברכה,פרופ' אבי סלומון


פרופ. אברהם סלומון 15.02.2019 15:17
   
ניתן להעלות קבצי png ו- jpg בלבד
1 תגובות
הוספת תגובה +


לרשותכם עומדים פורומים בנושאים הבאים:

ברוכים הבאים לאיגוד רופאי העיניים

חברי האיגוד מוזמנים להשתתף בפורומים/ דיונים, לאתר חברי איגוד, לעדכן את הדף אישי ולקרוא חדשות מקצועיות
כניסה לחברי האיגוד
הציבור מוזמן לקרוא מידע עדכני ואמין בתחום רפואת עיניים, להתייעץ עם רופאי עיניים בפורום ולאתר בקלות פרטים על רופאי עיניים
איני חבר/ת איגוד